Obchodní podmínky při nákupu přes internet

Objednávka – kupní smlouva

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí.

Zrušení kupní smlouvy ze stany kupujícího

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, a to bez udání důvodu. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz, poté nepoužité zboží v originálním balení zašle na své náklady zpět na adresu prodávajícího. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající navíc započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží (náklady na přepravu apod.). Vrácení peněz proběhne do 30ti dnů od zpětného převzetí zboží.
Zrušení kupní smlouvy ze strany prodejce
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Způsoby platby

Platba při převzetí zboží (dobírka),  při osobním odběru na naší prodejně ,v hotovosti,platební kartou, předem platbou na bankovní účet,předem fakturou

Způsob dodání zboží

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo PPL.  Jeho odeslání proběhne nejpozději následující pracovní den na adresu uvedenou v objednávce. Zboží je také možné převzít osobním odběrem na našich prodejnách. Způsob dodání zboží vyberte při potvrzení objednávky.
Poštovné
Při objednávce nad 3000,-Kč (včetně) je zboží zasíláno bez poštovného.Při objednávce do 3000,-Kč je poštovné dobírkou 150,-Kč.

Doba dodání zboží

Většina zboží je převážně stále na skladě, pokud zboží skladem není, dodací lhůta se pohybuje
cca 5 – 10 pracovních dnů. Přesná doba dodání Vám bude zaslána v potvrzení na Váš email do 24 hodin od objednání (v pracovní dny).